vash
10 بهمن 1401 - 21:48

مسابقات قهرمانی مدارس مهمترین رخداد ورزشی رده سنی پایه کشور است

بندرعباس - رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور گفت: گسترده تریم و مهمترین رویدادورزشی رده سنی پایه های کشور، مسابقات قهرمانی مدارس است و اساس انتخابی تیم ملی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین بابوئی عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از روند برگزاری مسابقات دو ومیدانی و فوتسال قهرمانی مدارس کشور اظهار داشت: چون مسابقات قهرمانی مدارس کشور در راستای استعدادیابی برای انتخابی تیم ملی می شود، مهمترین رخ داد ورزشی در رده سنی نوجوانان و جوانان است.

وی افزود: در این دوره از مسابقات ۲۸ تیم در رشته دو ومیدانی و ۲۷ تیم نیز در رشته فوتسال شرکت دارند که این مسابقات امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه با ۱۳ بازی فوتسال در سه سالن و رشته های دو ومیدانی در ورزشگاه خلیج فارس آغاز می شود و به مدت ۵ روز ادامه خواهد یافت و فینال مسابقات فوتسال نیز در روز ۱۴ بهمن ماه برگزار می شود.

به گفته بابوئی، میزبانی استان هرمزگان در سطح بسیارخوبی است و از تمامی عواملی که با خرد جمعی و همراهی خود، مقدمات این رویداد مهم را فراهم ساختند، تشکر می کنم.

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور اظهار داشت: برای پیشبرد اهداف مورد نظر در رده سنی پایه، جلسه بسیار خوبی با هیأت فوتسال و دو ومیدانی هرمزگان گرفته شد و امیدواریم روند توسعه این رشته های جذاب در استان، سرعت بیشتری به خود گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008573