vash
11 بهمن 1401 - 09:01

شهید پیرحسین خزایى: مبادا نسبت به اهداف انقلاب دلسرد شوید!

شهید پیرحسین خزایى در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است « اى مردم! مبادا امام را تنها بگذارید و نسبت به اهداف انقلاب دلسرد شوید».

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

3885/ تبرک لحظاتمان با شهیدپیرحسین خزایی

بسمه تعالی

با سلام و درود بر یگانه مصلح جهان، حضرت مهدى(عج) و سلام و درود بر نایب بر حقش امام خمینى و درود بی‌پایان به روان پاک شهیدان به خون خفته انقلاب.

اینجانب با صحت و سلامت وصیت می‌کنم که اى مردم! مبادا امام را تنها بگذارید و نسبت به اهداف انقلاب خداى ناکرده دلسرد بشوید، تا می‌توانید در راه خدا قدم بردارید که خداوند تبارک و تعالى چند برابر آن را به شما پاداش می‌دهد حمایت از امام و انقلاب بدون شک حمایت از اسلام و پیامبر اسلام است چراکه امام عزیزمان فرمود ما می‌خواهیم اسلام ناب محمدى(ص) را احیا کنیم، اگر کسى در این کلام امام خداى ناکرده شک کند این را بداند که از طرفداران پیامبر نمی‌تواند باشد.

پدرم می‌داند تو براى من زحمت زیادى کشیدى از شما می‌خواهم مرا حلال کنید، مادر مهربانم تو را به خدا شیرت را بر من حلال کن تا در آن جهان آسوده باشم.

پایان پیام/ 89001/ 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1009122